Тканина од филца

 • High Quality Eco-friendly 70%wool+30%polyester felt for shoes

  Висококвалитетна еколошка 70% вуна + 30% полиестерски филц за ципеле

  Мин.Ордер Количина: 50М / Метар Снага снабдевања: 10000 Метар / Метра дневно Лука: Ксиамен, Нингбо, Порт Схензхен .. Услови плаћања: Л / Ц, Т / Т, Вестерн Унион, МонеиГрам Дебљина: 1-10мм или као ваш захтеви Ширина: 54/55 ″ Материјал: Подлога од тканине: плетива Боја: различите боје или као ваш захтев Робна марка: ЕАЦХЕРН Карактеристика: Отпорност на плен, ЕЦО-пријатан, висока чврстоћа кидања, јака светлост, сјајна сјајност, простирање Употреба: Ципеле од ципеле, Кожна торба, кожна одећа, зидна кожа МОК: 50 метара по боји ...
 • Hot Sale Glass 100% Environmental Protection Wool Felt/ Wool Knitting Felt

  Вруће стакло за продају 100% заштита животне средине Вунени филц / Вунено плетење од филца

  Мин.Ордер Количина: 50М / Метар Снага снабдевања: 10000 Метар / Метра дневно Лука: Ксиамен, Нингбо, Порт Схензхен .. Услови плаћања: Л / Ц, Т / Т, Вестерн Унион, МонеиГрам Дебљина: 1-10мм или као ваш захтеви Ширина: 54/55 ″ Материјал: Подлога од тканине: плетива Боја: различите боје или као ваш захтев Робна марка: ЕАЦХЕРН Карактеристика: Отпорност на плен, ЕЦО-пријатан, висока чврстоћа кидања, јака светлост, сјајна сјајност, простирање Употреба: Ципеле од ципеле, Кожна торба, кожна одећа, зидна кожа МОК: 50 метара по боји ...
 • Hight Quality 100% Polyester Needle Punched Nonwoven Felt, 100% Polyester Needle Felt

  Висококвалитетни 100% полиестерски игла пробијена неткано филц, 100% полиестерска игла филц

  Мин.Ордер Количина: 50М / Метар Снага снабдевања: 10000 Метар / Метра дневно Лука: Ксиамен, Нингбо, Порт Схензхен .. Услови плаћања: Л / Ц, Т / Т, Вестерн Унион, МонеиГрам Дебљина: 1-10мм или као ваш Захтеви Ширина: 54/55 ″ Материјал: Тканина Подлога: неткано Боја: различите боје или према вашем захтеву Робна марка: ЕАЦХЕРН Карактеристика: Отпорност на плијесни, ЕЦО-пријатан, висока чврстоћа кидања, јака свјетлост, јако сјајно, проширивост Употреба: Ципеле од ципеле, Кожна торба, кожна одећа, зидна кожа МОК: 50 метара по боји ...